Materiały eksploatacyjne w ofercie Mark Andy Europe
22 lip 2019 11:41

Mark Andy Print Products Europe ogłosiła właśnie rozpoczęcie ekspansji na rynku europejskim i sprzedaż swych rozwiązań – zaopatrzenia dla drukarń, materiałów eksploatacyjnych oraz drobnych części maszyn – lokalnym przetwórcom i drukarzom. 

Europejski oddział będzie dostarczał szeroką gamę produktów flekso dla przygotowalni, drukarni oraz działów wykańczania po druku.

Mark Andy Print Products należąca do Mark Andy Inc., producenta wąskowstęgowych maszyn do zadrukowywania i przetwarzania etykiet oraz opakowań, oferuje pełną gamę materiałów eksploatacyjnych niezbędnych dla drukarń fleksograficznych, wśród nich taśmy do montowania płyt, rakle komorowe, taśmy łączące, środki chemiczne itp. Firma powstała w 2012 r. w efekcie przejęcia firmy Print Products, dystrybutora produktów do druku fleksograficznego wśród amerykańskich drukarzy i przetwórców. Włączenie przedsiębiorstwa w struktury Mark Andy było konsekwencją decyzji o zapewnieniu kompletnego wsparcia klientom z rynku etykietowego, co oznaczało rozszerzenie oferty maszyn również o materiały eksploatacyjne. 

O wejściu na europejskie rynki poinformował Dave Telken, wiceprezes Mark Andy Print Products Flexo Division: Jest mi bardzo miło ogłosić ekspansję w Europie. Nasz europejski zespół koncentruje się w pełni na wsparciu producentów i drukarzy, mogąc pochwalić się doskonałymi wynikami i reputacją w zakresie obsługi klienta oraz materiałów eksploatacyjnych dla flekso najwyższej jakości. Rozszerzenie działalności na Starym Kontynencie zapewni użytkownikom rozwiązań Mark Andy dostęp do rozbudowanego asortymentu części zamiennych i zwiększonego zaplecza serwisowego.

Dodatkowo począwszy od 1 lipca br. 

wieloletni partnerzy na rynku północnoamerykańskim, firmy Mark Andy oraz tesa, rozszerzyły swoją współpracę również na Europę. tesa to wiodący dostawca rozwiązań do mocowania form drukowych, wysokojakościowego druku oraz bezpiecznego łączenia wstęgi. Dzięki nawiązaniu współpracy na terenie Europy lokalni klienci zyskają dostęp do kompletnej linii taśm do mocowania płyt z serii tesa Softprint za pośrednictwem Mark Andy Print Products Europe. 

Richard Eeles, kierownik ds. klientów kluczowych z sektora papieru i druku w firmie tesa: Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z marką, która jest synonimem branży drukarskiej. Reputacja Mark Andy jako pioniera w sektorze oraz wiedza tesa na temat taśm spełniających rynkowe oczekiwania to gwarancja sukcesu, który zapewnia klientom wartość dodaną w formie doradztwa, wdrażania i nieustannego wsparcia.

Europejscy klienci, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji na temat planów Mark Andy Print Products Europe, są proszeni o kontakt z: Andy Clarke, European Aftermarket Manager, lub do odwiedzin strony internetowej parts.markandy.com, gdzie mogą składać zamówienia.

Na podstawie materiałów firmy Mark Andy opracował TK