Największe marki, najbardziej doświadczeni eksperci i rozwój biznesu
17 paź 2023 14:04

Warsaw Print-Tech Expo to targi branży poligraficznej skupiające największych ekspertów sektora. Tegoroczne spotkanie w Ptak Warsaw Expo zgromadziło również najbardziej cenione marki.

Pegasus, Filmbase, Fastcom, Epson, Color Laboratory, Magenta-Vision, VanHold, Print Ex, Kuvinos, ADP Polska, Wiler, PM Tex, Arcus, UVprinter.pl, Avicon, Galeria Konopi, Piotr Kamieński Voltapack, Softgrad czy Icon Global Machinery – między innymi te marki były częścią pierwszej edycji Warsaw Print-Tech Expo. Był to nowy początek dla branży poligraficznej, która w polskim wydaniu jest konkurencyjna dla firm zagranicznych.

Kluczowe dla rozwoju sektora było między innymi otwarcie Warsaw Print-Tech Expo na międzynarodowych odwiedzających. Ten ruch spowodował, że wystawcy i uczestnicy nawiązali nowe relacje biznesowe i wkroczyli na dotychczas mniej dostępne rynki, budując bezpieczniejszą przyszłość dla swoich przedsiębiorstw.

Ponadto wydarzenie w Ptak Warsaw Expo pokazało, jak zaawansowanymi technologiami operują polscy przedstawiciele branży i podkreśliło kolejne pola do dalszego rozwoju. Jednym z nich jest wprowadzenie innowacji do parków maszyn i urządzeń, a także jeszcze bardziej indywidualne podejście do potrzeb klienta. O nowych możliwościach i kolejnym kroku w stronę zwiększania konkurencyjności rozmawiano podczas Kongresu Branży Poligraficznej, który miał miejsce w czasie Warsaw Print-Tech Expo.

Warsaw Print-Tech Expo cieszyło się dużym powodzeniem frekwencyjnym. Event odwiedziło 5438 uczestników, którzy zaznajomili się z ofertami 102 wystawców. To pokazało, jak bardzo branża potrzebuje platformy do integracji i networkingu. Kolejna okazja do skorzystania z niej będzie za rok. Już teraz zapraszamy Państwa do Ptak Warsaw Expo na drugą odsłonę Warsaw Print-Tech Expo: od 3 do 5 września 2024 roku.

Opracowano na podstawie materiałów organizatora