Nowe maszyny i urządzenia (nie tylko) z Azji 
29 sty 2019 09:12

W firmie Intergrafix dużo się dzieje, pojawiły się w ofercie nowe maszyny i urządzenia. Intergrafix jest bezpośrednim importerem maszyn z Azji. Obecnie chcemy zaoferować maszyny do sztancowania, tygle od formatu B2, B1, B0 i większe z naciskiem około 350 ton, czyli do 40 mb noża w wykrojniku. 

Nowościami są maszyna do produkcji papierowych słomek oraz maszyna do pakowania gotowych słomek PSM 5010.

Mamy również w ofercie automaty do sztancowania z jedną lub dwiema sekcjami czyszczącymi. Właśnie zakończyliśmy instalację następnej maszyny (model MPQ 1060) we wrocławskiej drukarni.

Ciekawym urządzeniem jest też model QNB 600, kompaktowa maszyna do kaszerowania z dokładnością do 0,3 mm i wydajnością do ok. 1000 arkuszy na godzinę. Z kolei model QFM 600 jest maszyną do produkcji okładek, teczek, segregatorów.

Dużym powodzeniem cieszą się składarko-sklejarki do pudełek. W ostatnim czasie mieliśmy kilka instalacji, a następne maszyny już płyną do Polski. Mamy pełen wachlarz składarko-sklejarek: od jedno- do sześciopunktowych, zarówno do kartonu i tektury litej, jak i do tektury falistej. Najnowszy model składarko-sklejarki to model XL 800 z możliwością zaprogramowania 30 pudełek; po wywołaniu programu maszyna sama się ustawia odpowiednio do danego rodzaju pudełka. Nie trzeba wspominać, jak bardzo skraca to czas ustawiania maszyny.

Wkrótce będziemy też instalować nową okienkarkę do wklejania okienek płaskich do pudełek tekturowych. Na życzenie możemy sprowadzić bardziej zaawansowaną maszynę do wklejania okienek narożnikowych.

Z nowych maszyn i urządzeń mamy w ofercie rycówki do tektury introligatorskiej, frezarki pod magnesy, automaty do montażu magnesów. 

Intergrafix zajmuje się nie tylko sprzedażą maszyn, ale jest też producentem pras do klejenia bloków. Ostatni model PKB 640Pn, obecnie najlepiej się sprzedający, jest modelem z pneumatycznym dociskiem prasy. Prasa posiada cztery stanowiska do klejenia bloków, jest obrotowa i ma dwie dmuchawy suszące. Będzie ona prezentowana na targach RemaDays Warsaw 2019, więc serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Obecnie Intergrafix ma w ofercie pełny pakiet nowych maszyn potrzebnych do produkcji opakowań z kartonu i tektury: maszyny introligatorskie ręczne i pełne automaty; maszyny do złocenia, ręczne i automaty; przekrawacze do papieru; automaty do produkcji pudełek przestrzennych z tektury litej. 

Oprócz nowych maszyn mamy też pełen pakiet maszyn używanych zachodnich firm, w tym maszyny drukujące.

Jako firma zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Zapraszamy do współpracy. Nasza wiedza i doświadczenie w branży są do Państwa dyspozycji.

Wiesław Dawidowicz

Artykuł sponsorowany

cript>