Nowe modele przewijarek i bobiniarek
25 sie 2017 09:37

Na targach Labelexpo zademonstrujemy nową wersję przewijarki etykiet Lanager3 o szer. 450 mm, śr. odwijania 800 mm i nawijania 600 mm oraz prędkości 450 m/min z przeznaczeniem do cięcia materiałów opakowaniowych, w szczególności etykiet foliowych dla branż farmaceutycznej i spożywczej. 

Materiały te muszą być cięte z precyzyjnym naciągiem, gdyż są wrażliwe na rozciąganie, dlatego w standardzie są automatyczna kontrola naciągu i zapamiętywanie receptur. Maszyna została wyposażona w kamerę inspekcyjną firmy EyeC oraz automatyczne noże krążkowe. Będzie ona do obejrzenia na stoisku firmy EyeC. Ponadto na naszym stoisku pokażemy bobiniarkę WINDER2 o szerokości 1300, śr. odwijania 1000 mm i nawijania 800 mm, pracującą z prędkością 650 m/min. Maszyna ta będzie wyposażona w pneumatyczne noże, ustawiane automatycznie. Jest ona przeznaczona do cięcia materiałów opakowaniowych takich jak baza do etykiet, folia samoprzylepna, aluminium oraz wszelkiego typu folii i laminatów.

Zademonstrujemy również przewijarkę z semi-rotacją Roter-S z przeznaczeniem do sztancowania z wykorzystaniem uniwersalnego wału magnetycznego oraz programowalną krajarkę do cięcia gilz Cater-d dla średnic gilz od 1” do  6”.

Katarzyna Goździńska