Nowe podkłady Honey Glassine 45 
15 wrz 2017 08:34

Firma UPM Raflatac udoskonaliła podkłady Honey Glassine 45 i Honey Glassine 45 PEFC w celu zwiększenia ich wydajności w typowych zastosowaniach w branży spożywczej, handlu detalicznym i logistyce.

Podkłady Honey Glassine 45 i Honey Glassine 45 PEFC cechuje teraz wyższa gęstość, zapewniająca wyższą wydajność wykrawania na maszynach i sprawność produkcji linii automatycznego nakładania etykiet. W rezultacie nowe podkłady HG45 zapewniają taką samą łatwość obróbki i etykietowania, jaką uzyskuje się, stosując grubszy materiał HG65. Grubość tych udoskonalonych podkładów nie uległa zmianie, więc producenci etykiet korzystający już z podkładów HG45 mogą nadal używać tych samych narzędzi do wykrawania. 

Pierwotne wersje podkładów HG45 i HG45 PEFC zostały wprowadzone na rynek w 2013 roku, stanowiąc innowację w zakresie technologii materiałowej. W porównaniu z serią HG65 cieńsze i wydajniejsze podkłady umożliwiają wydłużenie rolek o tej samej średnicy i korzystanie z dłuższego nawoju.

Ponieważ podkłady HG45 zmniejszają zużycie surowca, redukują także wpływ na środowisko w całym cyklu eksploatacji i pomagają właścicielom marek w osiąganiu celów dotyczących zrównoważonego rozwoju. Podobnie jak inne podkłady Honey Glassine firmy UPM Raflatac, podlegają one recyklingowi w ramach programu RafCycle. 

Nasze udoskonalone technicznie podkłady wzmacniają naszą pozycję rynkową, osiągniętą dzięki cieńszym i bardziej ekologicznym podkładom HG45 – mówi Jon Lenck, dyrektor ds. produktów VIP i Prime w UPM Raflatac EMEIA.

Opracowano na podstawie materiałów firmy UPM Raflatac

error: Kopiowanie zabronione!
cript>