Nowe rozwiązania na potrzeby Direct Mail
30 sty 2018 09:32

W dobie wszechobecnego cyfrowego szumu informacyjnego szczególnie efektywnym kanałem komunikacji z klientem stał się Direct Mail. Poprzez spersonalizowaną wysyłkę materiałów, stworzonych z myślą o konkretnym odbiorcy, nowy kanał pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, a umożliwiając analizę przeprowadzonych kampanii przyczynia się do ciągłego ich ulepszania. Docufield dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania do planowania i obsługi kampanii realizowanych za pośrednictwem kanału Direct Mail.

 Jednym z narzędzi, skutecznie wykorzystywanym w kanale Direct Mail, jest Neopost AS-97OC. Urządzenie umożliwia wykonanie personalizowanych zadruków zróżnicowanego rodzaju podłoża z prędkością do 60 str. A4/min, z rozdzielczością 1600x1600 dpi. Drukarka bazuje na technologii inkjetowej autorstwa amerykańskiej firmy Memjet. Na rynku technologię inkjet charakteryzują wysoka wydajność i jakość reprodukcji. Wszechstronna drukarka Neopost AS-970C jest atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla firm usługowych, jak i przedsiębiorstw, w których przetwarzana jest duża ilość korespondencji firmowej. W gronie użytkowników zainteresowanych tym rozwiązaniem są: drukarnie (akcydensowe, etykietowe), duże punkty świadczące usługi poligraficzne i kserograficzne, firmy outsourcingowe (świadczące usługi z zakresu Direct Mail czy wysyłki korespondencji masowej), działy marketingu przedsiębiorstw zróżnicowanych branż.

Kolejnym narzędziem Direct Mail oferowanym przez Docufield jest modularne urządzenie pozwalające na kopertowanie różnorodnej korespondencji z prędkością do 4800 kopert/godzinę – Neopost DS-200i. Urządzenie jest w stanie pakować broszury powlekane i błyszczące lub płyty CD do wszystkich typowych kopert w zakresie od C5/6 do C4. Ponadto system podaje dokumenty zarówno w pionie, jak i w poziomie. DS-200i zapamiętuje nieograniczoną liczbę zadań, co minimalizuje czas ustawiania systemu. Posiada unikatową technologię odczytu wszelkich typów znaków takich jak: OMR, 2 track, BCR czy 2D. Kod można wydrukować w dowolnym miejscu, co zapewnia pełną elastyczność w zakresie tworzenia kompozycji dokumentu. 

Dzięki urządzeniom, oferowanym przez Docufield, czasochłonną obsługę tradycyjnej korespondencji można w prosty sposób zastąpić nowoczesnymi rozwiązaniami.

Docufield specjalizuje się w optymalizacji procesów tworzenia i obiegu dokumentów oraz korespondencji biznesowej. Od lat wdraża kompleksowe systemy zapewniające oszczędność czasu oraz ograniczenie kosztów związanych z opracowaniem korespondencji zarówno wychodzącej, jak i przychodzącej. Nowoczesne rozwiązania, takie jak Terminale Pocztowe, kopertownice, otwieraczki poczty przychodzącej oraz adresarki, gwarantują najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Filozofia działania firmy to przede wszystkim właściwa diagnoza potrzeb klienta, wybór i wdrożenie optymalnego rozwiązania oraz pełna opieka serwisowa. Korzyści, wynikające z udzielonej przez producentów Neopost, Kern AG oraz Hunkeler AG wyłącznej autoryzacji serwisowej urządzeń, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pracowników zapewniają najwyższą jakość usług, dającą pełne bezpieczeństwo i gwarancję nieprzerwanej produkcji korespondencji, przekładające się na wysoką wydajność i produktywność.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Docufield