Od wizytówek po billboardy 
24 kwi 2017 08:27

OKI Europe Ltd zaprezentuje na targach Fespa 2017 w Hamburgu szeroką gamę innowacyjnych urządzeń dla rynku poligraficznego. 

Na stoisku można będzie obejrzeć wszystkie urządzenia dla rynków profesjonalnych w jednym miejscu. Producent chce na stoisku najwięcej miejsca poświęcić serii ploterów ekosolwentowych Color Painter, która została poszerzona o nowy model E-64s. Ten zdobywający wiele nagród model pokazał, że możliwości druku wielkoformatowego mogą być dostępne również dla szerszego grona odbiorców. Tak jak inne modele w swojej klasie, zapewnia najwyższą jakość i precyzję na wielu rodzajach materiałów w rozsądnej cenie. Wykorzystuje ekologiczny tusz solwentowy, który jest odpowiedni zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych wydruków – zapewniając drukarniom wszechstronność oferty. 

10Odwiedzający stoisko będą mogli również zapoznać się z unikalnymi technologiami i innowacjami takimi jak urządzenia wykorzystujące toner biały lub neonowy. Jest to bardzo popularna seria, która zdobyła wiele nagród w swojej kategorii. Portfolio Pro Series Graphic Arts to urządzenia oferujące branży kreatywnej i graficznej dodatkową operatywność wobec rosnących wymagań rynku. OKI zaprezentuje na targach również nowość związaną z tymi modelami. Te szybkie i przede wszystkim niedrogie rozwiązania stwarzają całkowicie nowy potencjał kreatywny i sprzedażowy, łącząc technologię LED z nowymi tonerami w niespotykanej dla takich wydruków cenie. 

Cieszymy się, że zostaliśmy Złotym Partnerem targów Fespa 2017. W tym roku stoisko OKI będzie pełne pomysłów i inspiracji dla każdego typu biznesu związanego z profesjonalnym drukiem, od wielkoformatowych drukarń do mniejszych, usługowych punktów druku – mówi Pamela Ghosal, general manager Brand and Marketing Communications w OKI Europe Ltd. – Targi to dla nas kilka dni wytężonej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy. Podczas targów mamy okazję przeprowadzić wiele rozmów na temat biznesu i profesjonalnego rynku druku. Nie możemy doczekać się zaprezentowania naszego stoiska, gdzie pokażemy, jak OKI może wspierać rozwój biznesu poprzez generowanie wyższych przychodów oraz umożliwienie korzystania z nowych możliwości, które wcześniej były nieosiągalne.

Opracowano na podstawie materiałów firmy OKI