Packaging na wyższym poziomie
19 wrz 2022 14:34

Poligrafia to przemysł, który charakteryzuje się szeroką skalą stosowanych materiałów i procesów produkcyjnych, ekstremalnie krótkimi terminami produkcji oraz twardymi regułami technologicznymi. Jest oczywiste, że poligrafia potrzebuje systemu do zarządzania, który uwzględnia całą specyfikę branży poligraficznej. Takim systemem jest właśnie MIS CICERO.

CICERO Stapro Group to producent systemów do zarządzania drukarnią i lider na rynkach CEE – Polska, Czechy i Słowacja. Od ponad 25 lat CICERO pomaga drukarniom w rozwoju. Jego specjalizacja obejmuje wszystkie sektory i kierunki technologiczne w poligrafii; firma posiada wielu klientów z branży opakowaniowej, produkcji książek, sektora rynku B2B, druków zabezpieczonych i etykiet.

System MIS CICERO automatyzuje procesy produkcyjne, kontroluje ustawione parametry, a także bardzo szybko i przejrzyście przekazuje wszystkie informacje dotyczące stanu magazynów, produkcji, zleceń i klientów. Nasza działalność nie opiera się wyłącznie na sprzedaży i instalacji MIS, ale na czymś więcej. Chcemy, aby nasi klienci odnosili same sukcesy i korzyści finansowe oraz byli konkurencyjni, natomiast nasz MIS był maksymalnie wykorzystywany – relacjonuje prezes zarządu Pavel Karásek. – Obejmują one między innymi analizę procesową oraz integrację systemową przy wdrażaniu MIS, controlling, racjonalizację i optymalizację procesów wewnętrznych przy jak najlepszym wykorzystaniu systemu.

Skarbnica danych

Firma CICERO Stapro Group prócz kompleksowego systemu oferuje również swoje rozwiązanie CICERO Data Access (CDA) – bezpośrednie połączenie z zewnętrznymi bazami danych. CDA umożliwia eksport danych z MIS CICERO i ich późniejsze wykorzystanie poprzez narzędzia Business Intelligence (np. Power BI firmy Microsoft). Dane w formie tabelarycznej umożliwiają tworzenie aktualizowanych na bieżąco raportów zarządczych i kontrolnych, a także umożliwiają szybkie tworzenie nowych zestawień na potrzeby konkretnych sytuacji.

MS Power BI na co dzień

Przeglądy w MS Power BI znacząco usprawniają zarządzanie działaniami operacyjno-finansowymi, terminowością realizacji zleceń oraz synchronizacją przepływu informacji. Każdy kierownik pracuje na spersonalizowanych zestawieniach, przy użyciu tych samych danych. W codziennej pracy nie ma praktycznie żadnych limitów przy tworzeniu nowych analiz, dane można wykorzystać w dowolny sposób.

CICERO to ludzie

W rozwoju systemu MIS CICERO uczestniczy grupa doświadczonych poligrafów z długoletnią praktyką, specjalistów do spraw technologii informacyjnej oraz programistów. System charakteryzuje się budową modułową z wykorzystaniem centralnej bazy danych – jego siła tkwi w zastosowaniu jego pełnej wersji, istnieje jednak możliwość wdrożenia i korzystania z poszczególnych modułów samodzielnie lub cyklicznego włączania i rozpoczynania prac z kolejnymi częściami systemu. Każdy MIS jest od samego początku dostosowany do potrzeb oraz technologii danego klienta i następnie wprowadzany jest w drukarni przy pomocy naszych specjalistów, którzy wywodzą się z drukarni, a ich wieloletnie doświadczenie jest nieocenione we wdrażaniu systemu u klienta.

Artykuł sponsorowany

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>