Polskie laminatory nie zawodzą
25 sie 2022 13:33

ZFP jest firmą, która istnieje od ponad 30 lat na rynku poligraficznym najpierw jako firma świadcząca usługi laminowania, potem jako dystrybutor folii i urządzeń produkowanych przez firmę D&K Group, a wreszcie jako projektant i producent polskich urządzeń pod marką D&K.

D&K Group to firma o amerykańskim rodowodzie działająca globalnie, a w Europie przez spółkę córkę D&K Europe, z którą to ZFP wiążą szczególnie bliskie relacje partnerskie.

Rozwój od użytkownika urządzeń do ich producenta pozwolił ZFP w pełni poznać technologię.

Urządzenia projektowane i wytwarzane w Gdyni uwzględniają doświadczenia operatorów i dlatego są tak przyjazne w obsłudze. Laminatory produkowane przez ZFP instalowane są nie tylko w Polsce i w Europie, ale również w Japonii, Australii, Nowej Zelandii. 

ZFP produkuje urządzenia do laminowania zarówno jednostronnego, jak i dwustronnego, które cechują się wysoką jakością, niezawodnością oraz kompaktową budową. 

Do arkuszy drukowanych cyfrowo firma oferuje automatyczne linie z serii Neptune w formacie B3 w różnych opcjach, także z możliwością (oprócz laminowania) tzw. 

sleeking, czyli bezmatrycowego złocenia wybiórczego oraz serie Europa System w maksymalnym formacie B2 również w różnych opcjach takich jak tzw. latający nóż, wałek kalandrujący (laminowanie i tłoczenie folii w jednym przebiegu arkuszy). 

Do arkuszy drukowanych offsetowo przeznaczone są serie urządzeń Jupiter, Proteus, Triton, Polaris w formacie od B2 do B0.

Oprócz urządzeń produkowanych seryjnie w Gdyni, ZFP oferuje również projekty i budowę laminatorów na specjalne zamówienie klienta. Firma analizuje potrzeby i oczekiwania klienta wskazując najlepsze dla niego rozwiązanie.

ZFP to grupa wieloletnich pracowników i kolegów, którzy na każdym etapie dokładają wszelkich starań, aby klient był zadowolony począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez sprzedaż, dostawę urządzenia, fachową instalację wraz profesjonalnym szkoleniem przyszłych użytkowników, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

ZFP zawsze serdecznie zaprasza zainteresowanych do kontaktu i przyjazdu do Trójmiasta, do siedziby firmy, aby móc przedstawić laminatory i wykonać próby laminowania trudnych, sprawiających klientom kłopot arkuszy.

Artykuł sponsorowany