Premiery, konkursy i promocje 
3 lut 2017 13:55

API.PL zaprasza na swoje stoisko na targach RemaDays 2017. 

Jeżeli jesteś zainteresowany drukiem UV, drukiem na tekstyliach, drukiem ekosolwentowym, sitodrukiem, znakowaniem i drukowaniem na gotowych produktach, musisz nas odwiedzić! Na naszym stoisku znajdziesz wiele ciekawych konkursów oraz promocji, a przede wszystkim będziesz miał możliwość sprawdzenia, jak działają urządzenia dystrybuowane przez naszą firmę. (...) – zachęca Mariusz Wasiak, marketing manager w firmie API.PL.

12Szczególne miejsce w ofercie API.PL zajmują plotery UV marki HandTop. Ta marka jest już na rynku polskim od kilku lat i wyróżnia się dużą elastycznością konfiguracji urządzeń, bardzo dobrą jakością druku, jakością wykonania oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań również w zakresie głowic i sposobu utrwalania. 

Pierwszy raz w Polsce na stoisku API.PL będzie można zobaczyć ploter z płaskim stołem HandTop HT 3020UV z obszarem zadruku 2x3 m oraz z 2 rzędami głowic Kyocera (maks. 6 głowic CMYKWW) drukujący z prędkością produkcyjną 90 m2/h. Urządzenie to cechuje się bardzo dobrym stosunkiem parametrów druku takich jak szybkość, wielkość kropli i precyzja druku do ceny.

Ploter typu flatbed UV HT 3020UV oparty na głowicach Kyocera został zaprojektowany w celu uzyskania jakościowych nadruków w wysokiej rozdzielczości. Wyposażony jest w niskotemperaturowe lampy LED do utrwalania druku na szerokiej gamie materiałów. 

Seria tych urządzeń wykorzystuje głowice Kyocera KJ4A z 2656 dyszami, które umożliwiają druk kroplą o wielkościach 4, 6 i 10 pl z rozdzielczością do 1200 dpi. 

Wielu powinna również zainteresować strefa druku na gotowych produktach pokazująca możliwości zastosowania druku DTG, sublimacji, folii termotransferowych, sitodruku do znakowania gotowych produktów tekstylnych. Wraz z partnerem firmy API.PL specjalizującym się w dystrybucji odzieży reklamowej na specjalnych warsztatach zostaną omówione możliwości oraz techniczne aspekty znakowania produktów reklamowych. 

Dla zainteresowanych drukiem ekosolwentowym API.PL przygotowało szeroką gamę mediów do druku marki Vesline: rollupy, canvasy, papiery graficzne, tapety. Nowością w ofercie API.PL są folie monomerowe, które będzie można dokładnie przetestować na targach. Właśnie w związku z tą premierą API.PL przygotowało dla swoich klientów bardzo ciekawy program promocji i rabatów na media Vesline. 

Folie monomerowe to chyba najpopularniejsze podłoża wykorzystywane w reklamie. Nowe folie monomerowe marki Vesline to jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Właśnie takiego połączenia szukaliśmy. Na naszym stoisku klienci będą mogli „ustrzelić” dodatkowe rabaty na nasze folie, więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzin – podsumowuje Mariusz Wasiak.

Atramenty ekosolwentowe Jetbest będą świętować na targach RemaDays swoją już 6-letnią obecność na rynku polskim. W związku z tym szczególnie dla użytkowników ploterów marek Roland, Mutoh i Mimaki API.PL przygotowało wyjątkową ofertę. 

Druk na tekstyliach będzie miał również znaczącą reprezentację na stoisku firmy: począwszy od ploterów sublimacyjnych marki Epson, których firma API.PL jest wyłącznym dystrybutorem, a skończywszy na ploterach przemysłowych o szerokości zadruku 3,20 m marki Phoenix.

W ofercie API.PL znajdują się też bardzo szybkie, produkcyjne drukarki marki Homer do druku sublimacyjnego i bezpośredniego na tekstyliach o szerokości zadruku 1,80 m.

Szczególną uwagę klientów powinna zwrócić oferta firmy Transmatic na „małe” kalandry. Można się tu spodziewać dużej rewolucji w polityce cenowej firmy, więc kalander można już kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej niż w zeszłym roku.

Targi RemaDays to największe targi branżowe w Polsce. Firma API.PL jako jeden z czołowych dystrybutorów urządzeń i mediów do druku wielkoformatowego na tych targach zaprezentuje najciekawsze rozwiązania ze swojej oferty. Zależy nam jednak, aby nasi klienci poza sprawdzonymi i wysokiej jakości produktami otrzymali również dużą dawkę wiedzy na temat ich zastosowania, a czasami nawet gotowy pomysł na biznes. Dlatego warto odwiedzić targi RemaDays i nasze stoisko – podsumowuje Mariusz Wasiak.

Opracowano na podstawie materiałów firmy API.PL

error: Kopiowanie zabronione!
cript>