Rendez-vous reklamy i poligrafii
3 lut 2017 14:04

Zbliża się XIII edycja święta reklamy i poligrafii. W dniach 15-17 lutego 2017 r. w Ptak Warsaw Expo, Warszawa – Nadarzyn odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które rokrocznie przyciągają rekordową liczbę zwiedzających. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 750 wystawców i 19 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status drugiej w Europie i piątej na świecie imprezy targowej dla branży reklamowej. W ciągu trzech dni można poznać najnowsze propozycje i premierowe rozwiązania m.in. z sektora gadżetów, poligrafii, znakowania czy reklamy Out&InDoor. 

Beznazwy-1Od wielu lat targi RemaDays przyciągają wystawców i zwiedzających z całej Europy. XII edycja zgromadziła przeszło 770 wystawców z 20 krajów; to o 33 proc. więcej niż w roku poprzednim. Natomiast rekordowa liczba zwiedzających na poziomie 19 tysięcy (wzrost o 15 proc. w stosunku do roku ubiegłego) dowiodła, że RemaDays Warsaw cieszy się największym zainteresowaniem w branży. Dopisała także liczba zagranicznych zwiedzających, która wzrosła w stosunku do roku 2015 o 277 proc. 

Udział w targach RemaDays Warsaw stwarza możliwość dotarcia do szerokiego grona dostawców i eksporterów, oferujących wysokiej jakości produkty i usługi w dobrej cenie. Dla wystawców jest to natomiast doskonała okazja do pozyskania nowych odbiorców z całej Europy, w tym także z rynków polskiego, litewskiego, łotewskiego, słowackiego czy ukraińskiego. 

Opracowano na podstawie materiałów organizatora