Rozwiązania do druku wielkoformatowego i zarządzania barwą
24 sty 2023 12:58

Firma Reprograf-Grafikus zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na zbliżających się targach RemaDays Warsaw 2023 w Nadarzynie, w dniach 1-3 lutego br. Będzie to doskonała okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania z zakresu druku wielkoformatowego oraz zarządzania barwą w druku wielkoformatowym. Przedstawione zostaną rozwiązania m.in. firm MIMAKI, Amica Technology 3Sixty, PolyPrint i X-Rite.

Na stoisku będzie można zobaczyć profesjonalny i niezawodny sprzęt do druku wielkoformatowego Mimaki, działający na bazie dobrze ugruntowanych na rynku technologii druku UV LED, solwent. Wydruki próbne dadzą Państwu szansę przekonania się o jakości i precyzji druku. Do dyspozycji będzie również zespół ekspertów, aby udzielić odpowiedzi na pytania i porad w doborze odpowiednich rozwiązań.

Kolejnym urządzeniem na stoisku będzie maszyna pracująca w technologii LED, służąca do drukowania na okrągło na przedmiotach cylindrycznych i stożkowych Amica Technology 3sixty. Bezpośredni, doskonałej jakości zadruk produktów takich jak: bidony, kubki, butelki i termosy stał się znacznie łatwiejszy i opłacalny przy użyciu ekstremalnie szybkiego druku 3sixty.

Rozwiązania druku DTG PolyPrint są nowością w ofercie firmy Reprograf-Grafikus. Na stoisku będzie można obejrzeć maszynę NG130 prezentującą cały proces druku bezpośredniego na wybranym podłożu. Urządzenie to doskonale radzi sobie m.in. z koszulkami, bluzami i torbami. Umożliwia efektywny druk spersonalizowanych projektów, na które jest coraz większy popyt na rynku.

Zestaw kalibracyjny, kalibrator wraz z niezbędnym oprogramowaniem i oprzyrządowaniem, zaprojektowany specjalnie na potrzeby wielkiego formatu X-Rite i1Pro 3 Plus pozwala zapanować nad zgodnością barw w drukarni wielkoformatowej. Kalibruje i profiluje druk zarówno w trybie refleksyjnym, jak i transmisyjnym. Kalibruje (linearyzuje) maszyny wielkoformatowe z poziomu RIP-a oraz monitory w studio graficznym. Mierzy wzorniki kalibracyjne na różnych podłożach takich jak m.in.: papier, poliester, polipropylen, tkanina, laminat, siatka, backlit, winyl, ceramika, drewno.

Firma Reprograf-Grafikus zaprasza do zapoznania się z jej ofertą i wyboru optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Reprograf-Grafikus