Rozwiązania prepress dla rynków flekso i typograficznego
25 sie 2017 10:12

Na wrześniowych targach Labelexpo firma Cron zaprezentuje dwa rozwiązania – Cron HDI Flexo 600 i 1600 CTP. Jak zapowiada firma, te dwa modele są jej odpowiedzią na zobowiązanie dostarczania niezrównanej jakości rozwiązań prepress przynoszących znaczące korzyści ekonomiczne.

Seria HDI Flexo została zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową elastyczność i jest dostępna w trzech formatach: 600 i 900 mm dla zastosowań w produkcji etykiet oraz 1600 mm dla prac związanych z drukiem opakowań giętkich. Wszystkie modele HDI Flexo są kompatybilne z filmem termicznym, cyfrowymi płytami flekso na bazie poliestru i typograficznymi. 

Dodatkowo HDI 600 posiada system mocowania z łapkami, które umożliwiają używanie szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych.

Urządzenia HDI Flexo oferują niedrogie rozwiązania dla szerokiej gamy aplikacji bez kompromisu w kwestii jakości. Dostępne są trzy warianty modeli, aby umożliwić użytkownikom dostosowanie produkcji do indywidualnych potrzeb drukowania: wersja „S” oferuje maksymalną rozdzielczość 5080 dpi, natomiast warianty „S+” i „H” mają maksymalną rozdzielczość 9600 dpi.

Rozwiązania prepress dla rynków flekso i typograficznego były tradycyjnie bardzo kosztowne w obsłudze i konserwacji, nie mówiąc już o produkcji początkowych nakładów, co oznacza, że większość drukarń etykiet i opakowań było zmuszonych do outsourcingu produkcji prepress – komentuje Derek Sizer, dyrektor regionalny w firmie Cron. – Cron HDI Flexo to bardzo konkurencyjne urządzenia gwarantujące producentom opakowań możliwość wewnętrznej produkcji płyt. Skraca to czas realizacji zleceń, a także znacznie zwiększa ich elastyczność w przyjmowaniu prac o szerokim zakresie zastosowań produkcyjnych.

Na podstawie informacji firmy Cron opracował TP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>