Rozwijamy się dla Was
24 sty 2023 12:42

Firma Infograf z Gorzowa Wielkopolskiego cały czas wsłuchuje się w głosy swoich klientów i poszukuje na rynku azjatyckim nowych i sprawdzonych producentów maszyn dla poligrafii. W ofercie Infografu pojawiły się maszyny i urządzenia do oprawy w spiralę. 

Szczególnie polecamy zestaw, na który składają się perforator MF-CPM300 oraz półautomat do zakładania spirali MF-SDM520. Nowością w ofercie Infografu jest maszyna do oprawy w spiralę wkręcaną MF-SSM720, która – jak wiemy – jest oprawą dużo mocniejszą i trwalszą. 

Firma Infograf w roku 2022 została przedstawicielem firmy Guangya, znanego i cenionego producenta tygli, tygli ze złoceniem, automatów złocących i sztancujących. Firma Guangya jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat, jej maszyny i urządzenia zyskały dobrą opinię i są cenione przez użytkowników. Dlatego miło nam poinformować, że mamy maszyny tego producenta w naszej ofercie oraz jego autoryzację co do sprzedaży i serwisu.

W roku 2022 Infograf uzyskał także przedstawicielstwo oraz autoryzację serwisową firmy HXCP, która jest producentem wysokiej klasy urządzeń do produkcji książek takich jak: falcerki typu MBO, automaty do produkcji okładek typu Horauf, linia do przygotowania bloków typu Sigloch, linia do zawieszania bloków w okładce typu Kolbus BF 511 czy cała linia do produkcji książeczek dla dzieci.

Właśnie płynie do kraju linia HXCP 6000 do przygotowania bloku książki, którą zamówiła drukarnia Leyko z Krakowa. Instalacja jest planowana pod koniec lutego br.

Na przełomie lat 2022/2023 firma Infograf odnowiła swoje certyfikaty autoryzacyjne. 

Nadal posiadamy wyłączność na maszyny firmy Xinwei, której przedstawicielem jesteśmy od wielu lat. Xinwei to znany i ceniony producent maszyn i urządzeń do produkcji okładek, segregatorów oraz opakowań typu rigid box. Maszyny tego pro- ducenta pracują niezawodnie na naszym rynku już ponad 10 lat, a wiele z nich było instalowanych właśnie przez naszą firmę. 

O tym, jak ważne jest posiadanie autoryzacji producenta dla serwisu, przekonaliśmy się w okresie pandemii. Kiedy technicy z Azji nie byli dostępni ze względu na zamknięcie granic, to właśnie nasi technicy instalowali i szkolili klientów Xinwei w innych krajach europejskich. 

Kolejny raz firma Infograf otrzymała wyłączność od firmy Rolam na sprzedaż bardzo dobrej jakości składarko-sklejarek do pudełek z kartonu i tektury. Oferowane przez nas maszyny pracują w wielu polskich drukarniach; niektórzy klienci mają po dwie maszyny tego producenta i planują zakup następnych. Składarko-sklejarki Rolam, których wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim jest firma Infograf, mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Doceniły to takie drukarnie jak: SDruk z Krakowa, Poligrafia Fabisiak z Poznania, UniQ Polimedia z Wrocławia, Presto z Aleksandrowa Łódzkiego i wiele innych.

Kilka tych drukarń zakupiło w firmie Infograf nie tylko składarko-sklejarkę, ale również automat do sztancowania, tak aby mieć zamknięty cykl produkcyjny.

Warto pamiętać, że sama maszyna to nie wszystko. Najważniejszy dla użytkownika jest serwis i opieka techniczna, co firma Infograf gwarantuje od samego początku. To Infograf zapewnia serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny oraz części zamienne i eksploatacyjne dla każdej oferowanej maszyny.

Infograf nie tylko dostarcza dobrej klasy maszyny, ale przede wszystkim potrafi doradzić i ustawić cały proces technologiczny, dobrać do danego typu produkcji potrzebne maszyny i urządzenia.

Poligrafia jest naszą pasją, zajmujemy się nią od 1988 roku, zatem jest to już 35 lat w branży. Cała nasza wiedza i doświadczenie są do dyspozycji naszych klientów. Wiadomo, trzeba inwestować, dzisiaj bez maszyn i urządzeń trudno sobie poradzić, jednak ważne jest, z kim te maszyny zakupisz, kto będzie Twoim partnerem, na którego będziesz mógł zawsze liczyć. Niewątpliwie takim partnerem może być i jest dla wielu gorzowska firma Infograf.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach RemaDays Warsaw w dniach 1-3 lutego 2023, hala F stoisko F5.38.

Dla odwiedzających nas klientów przygotowaliśmy aktualny katalog maszyn i urządzeń, oferowanych przez firmę Infograf, w formie papierowej. Jeżeli nie będziesz mógł odwiedzić naszego stoiska na tegorocznych targach RemaDays, to napisz do nas na adres biuro@infograf.eu, a otrzymasz darmowy katalog w formie pdf. 

Infograf jest autoryzowanym dostawcą maszyn i urządzeń do większości wiodących firm leasingowych. Służymy też pomocą w pozyskaniu finansowania w tych firmach. Warto brać nas pod uwagę jako swojego dostawcę i partnera biznesowego. 

Artykuł sponsorowany