Rozwiń firmę  na Labelexpo Europe 2019
30 sie 2019 13:24

Rejestracja z 25 proc. zniżką na 40. jubileuszową edycję Labelexpo, największych na świecie targów technologii druku etykiet i opakowań, potrwa do 14 września br. Odbywające się tradycyjnie w Brussels Expo w dniach 24-27 września br. czterodniowe wydarzenie będzie większe niż kiedykolwiek wcześniej, z setkami pokazów na żywo, dwiema nowymi przestrzeniami tematycznymi, trzema prowadzonymi przez ekspertów kursami mistrzowskimi i zupełnie nowym warsztatem. 

Od czasu inauguracyjnego wydarzenia w 1980 roku, odbywające się co dwa lata targi Labelexpo Europe stały się wiodącą światową platformą dla profesjonalistów w dziedzinie druku, właścicieli marek, projektantów etykiet i powiązanych dostawców przemysłowych. 

Tematem tegorocznych targów, zatytułowanych „Move your business forward” (Rozwiń firmę), jest poprawa strategii biznesowej i rozwój branży. W 9 halach wystawienniczych zaprezentuje się ponad 600 wystawców. 

2019 to wyjątkowy rok dla Labelexpo, które obchodzi jubileusz 40-lecia – mówi Lisa Milburn, dyrektor zarządzająca Labelexpo Global Series. – Chcieliśmy go uczcić tworząc nasze największe, najbardziej ambitne wydarzenie w historii. Naszym celem jest, aby zwiedzający targi Labelexpo Europe 2019 poprzez pokazy na żywo, innowacyjne wydarzenia towarzyszące i prowadzone przez ekspertów kursy mistrzowskie znaleźli właściwe rozwiązania, umożliwiające im opracowanie strategii, która rozwinie ich przedsiębiorstwa, a tym samym cały przemysł.

Nowe przestrzenie tematyczne

Uzupełnieniem wystawy głównej są dwie przestrzenie tematyczne, które zadebiutują na Labelexpo Europe 2019. Flexible Packaging Arena będzie pokazem dwóch linii produkcyjnych – jednej konwencjonalnej i jednej cyfrowej – produkujących opakowania giętkie do pośredniego kontaktu z żywnością zgodnie z najnowszymi standardami GMP. Odwiedzający uzyskają nowe spojrzenie na najlepsze praktyki utrwalania UVFoodSafe w branży produkcji etykiet i opakowań giętkich do pośredniego kontaktu z żywnością. 

W przestrzeni Sustainability Insight Café odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi innowacjami w zakresie zrównoważonego rozwoju, mającymi na celu wspieranie bardziej przyjaznej dla środowiska produkcji etykiet i opakowań.

Niezwykle popularny tematyczny program edukacyjny obejmie trzy półdniowe kursy mistrzowskie prowadzone przez ekspertów z dziedziny atramentów, powłok i lakierów, druku etykiet i opakowań drukowanych cyfrowo oraz – tegoroczna nowość – opakowań giętkich. Nowy warsztat prowadzony we współpracy z Akademią Etykiet obejmie materiały samoprzylepne. 

Jubileusz z nagrodami

24 września, pierwszego targowego wieczoru odbędzie się również rozdanie prestiżowych dorocznych nagród Label Industry Global Awards, które są wyrazem uznania dla kluczowych osiągnięć w sektorze druku etykiet i opakowań. Nagrody w 6 kategoriach obejmują innowacje, środowisko i zrównoważony rozwój oraz globalne osiągnięcia w branży. Dwie z nagród – przyznane po raz pierwszy w 2019 roku – obejmują również wschodzące gwiazdy i europejskiego przetwórcę roku. Uroczystość wręczenia nagród będzie także okazją do uczczenia 40. rocznicy targów Labelexpo, a jej tematem przewodnim będą lata 80. XX w. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.labelawards.com.

25 proc. zniżka na rejestrację online obowiązuje do dnia 14 września br. i jest możliwa przez stronę internetową organizatora www.labelexpo-europe.com. AN