Synergia! To się opłaca!
24 maj 2019 10:19

Druk i opakowania to od dawna już dwie nierozerwalnie połączone branże, dlatego w odpowiedzi na potrzeby rynku targi nowoczesnego druku 4 PRINT organizowane są razem z Międzynarodowymi Targami Pakowania i Etykietowania TAROPAK w dniach 30.09-3.10.2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Przyjazd na TAROPAK i 4 PRINT to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą kilkuset czołowych producentów i dostawców, to szansa na nawiązanie trwałych kontaktów biznesowych, poszerzenia możliwości rozwoju firmy, poznanie oczekiwań klientów zarówno z Polski, jak i rynków zagranicznych. 

 Na targach od lat działa program Hosted Buyers ułatwiający zagranicznym kupcom spotkania z klientami, poznawanie branży oraz międzynarodowe kontraktacje. W tym roku Grupa MTP podjęła współpracę z Cypryjską Izbą Gospodarczą, która na zlecenie ambasady planuje zorganizować misję przyjazdową cypryjskich przedsiębiorców pod kątem zwiększania wymiany handlowej pomiędzy Polską a Cyprem. Współpraca międzynarodowa Polski od wielu lat jest jednym z głównych bodźców wzrostu gospodarczego przyczyniając się do stabilnego rozwoju przedsiębiorstw. Uczestnicy jesiennego bloku targów TAROPAK, 4PRINT, POLAGRA TECH, POLAGRA FOOD, POLAGRA GASTRO I INVEST HOTEL będą mogli liczyć na nawiązanie współpracy z firmami biorącymi udział w misji, a tym samym ekspansję swoich przedsiębiorstw.

Bliskość branży spożywczej, opakowań i druku pozwala na stwierdzenie, iż ten blok targów to biznes w skali makro – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 30.09-3.10.2019 w Poznaniu. Cały teren poznańskich Targów zostanie zagospodarowany przez wystawców z różnych, lecz na jakże wielu płaszczyznach korespondujących, branż. Będzie to z pewnością czas owocnych kontaktów biznesowych, poszerzania wiedzy i poznawania najnowszych trendów w wielu dziedzinach. 

www.4print.mtp.pl

www.taropak.pl 

Opracowano na podstawie materiałów organizatora