Systemy UV i LED UV do maszyn wąskowstęgowych
18 paź 2017 12:11

Tegoroczne, 36. już targi Labelexpo Europe 2017 naszym zdaniem były liczniej odwiedzane niż dwa lata temu. W 9 halach wystawienniczych przez 4 dni wystawiało się 650 wystawców z całego świata.

Stoisko GEW (EC) Limited było oblegane już od pierwszych godzin otwarcia, liczba gości nie zmniejszała się aż do ostatnich chwil czwartego dnia targów. Olbrzymie zainteresowanie produktami oferowanymi przez tę brytyjską firmę było widać na każdym kroku. Spotkania przebiegały w przyjacielskim tonie, merytoryczna pomoc i profesjonalne podejście do każdego odwiedzającego owocowały licznymi zapytaniami ofertowymi dotyczącymi zarówno nowych systemów, jak i modernizacji tych obecnie istniejących.

Szybki przegląd hal wystawienniczych wskazywał jednoznaczną przewagę GEW w sektorze wąskowstęgowym. Blisko 75 proc. prezentowanych maszyn poligraficznych (czy to z sektora fleksograficznego, cyfrowego, czy rozwiązań hybrydowych) było wyposażonych w produkty GEW.

Świadczy to o dużym zaufaniu klientów, niezawodności i wysokiej jakości oferowanych produktów lub kompleksowych rozwiązań.

Wśród bogatej oferty produktów zaprezentowanych na targach szczególną uwagę poświęcono technologii LED UV, rozwiązaniom hybrydowym, łączącym konwencjonalne lampy łukowe z możliwością późniejszego unowocześnienia do rozwiązań LED. Nie zabrakło również systemów konwencjonalnych, opartych na technologii łukowej i specjalistycznych rozwiązań dla branży opakowań spożywczych. Całość była wsparta zasilaczami RHINO ArcLED, za które, dla przypomnienia, GEW zostało nagrodzone na poprzednich, jubileuszowych targach w kategorii innowacji.

Tegoroczne targi w Brukseli były dużym wydarzeniem dla GEW (EC) Limited. Niesłabnące zainteresowanie innowacyjnymi rozwiązaniami stanowi wyraźny sygnał, że droga obrana przez brytyjską firmę, by iść w stronę oferowania rozwiązań najwyższej klasy oraz ciągłego udoskonalania produktu jest jak najbardziej słuszna. 

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować każdemu, kto wziął udział w tegorocznym wydarzeniu. Zebrane opinie i uwagi są i będą dla nas cennym doświadczeniem oraz będą motywować nas do dalszego działania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Profex Elektronik