Szybkotnące gilotyny
18 paź 2017 12:01

Od czerwca br. firma IMPRESSION jest przedstawicielem marki ​Baumann ​Wohlenberg na Polskę. Oferujemy szybkotnące gilotyny do cięcia papieru z linii cut-tec​, które cechują solidn​a​ konstrukcja​i zastosowanie w pracy z różnymi materiałami takimi jak: papier, karton, płyty offsetowe. Nowoczesne techniki krojenia umożliwiają odpowiednie cięcie różnych produktów o 2 różnych rozmiarach.

​ ​Gilotyna może być postawiona jako maszyna wolno stojąca lub może być zintegrowana z systemem cięcia. Program pracy jest sterowany z menu, oferującego m.in.: pojedyncze cięcie Single Cut, program cięcia Program Cut, ponowne cięcie Repeat Cut, docisk bez cięcia, automatyczny transfer aktualnych danych. Jedna z takich krajarek została zainstalowana w drukarni Partner Poligrafia A. Kardasz w Białymstoku. 

Oprócz nowych urządzeń do cięcia firma IMPRESSION sprzedaje również używane maszyny poligraficzne, w szczególności introligatorskie. W bieżącej ofercie znajdują się falcerki, krajarki wraz z peryferiami oraz linie zbierająco-szyjące. Godna polecenia i szczególnej uwagi jest linia do oprawy klejonej Müller Martini Pantera (2008 r.) z przebiegiem zaledwie 3 mln odbitek. Na sprzedawane przez nas maszyny udzielamy gwarancji, obejmujemy opieką serwisową, zapewniamy stały dostęp do części zamiennych. 

Z każdym rokiem powiększa się baza naszych klientów, co ułatwia nam wyszukiwanie maszyn na zamówienie. Poza przedstawioną ofertą świadczymy również usługi z zakresu napraw, stałych konserwacji oraz transportu maszyn, w tym przeprowadzki drukarń.

Magdalena Ryszkowska