Technologie umożliwiające zwiększenie przychodów 
27 kwi 2018 10:05

Firma OKI Europe Ltd ogłosiła, że została Złotym Sponsorem targów FESPA 2018, na których zaprezentuje opracowane przez siebie rozwiązania umożliwiające zwiększenie poziomu przychodów firm w całym sektorze graphic arts. 

Począwszy od pionierskich rozwiązań w technologii LED, a skończywszy na wielkoformatowych drukarkach ekosolwentowych – OKI zaprezentuje gamę produktów do drukowania materiałów do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych: od najmniejszych etykiet i metek cenowych, poprzez banery wewnętrzne i zewnętrzne, tapety, produkty do oklejania samochodów, aż po trwałe, wielkoformatowe billboardy reklamowe.

Na stoisku firmy OKI Europe będzie można zapoznać się ze zmieniającymi rynek technologiami oferowanymi przez producenta, w tym z niedawno wprowadzoną na rynek serią Pro9000 z systemem do drukowania na kopertach, umożliwiającą opłacalny druk kopert w krótkich seriach. Poza pełną gamą innowacji mających na celu zwiększenie poziomu przychodów różnej wielkości firm z branży graficznej, OKI Europe zaprezentuje również nowości stanowiące uzupełnienie portfolio profesjonalnych produktów do druku OKI.

Rozwiązania pozwalające zwiększyć rentowność firm poligraficznych – to na tym temacie OKI Europe skupi się podczas tego najważniejszego wydarzenia branżowego w tym roku. Eksperci OKI Europe będą do dyspozycji gości targowych, demonstrując w praktyce korzyści płynące z zastosowania nowych rozwiązań w aspekcie wzrostu dochodów i możliwości twórczych, jakie stwarza portfolio OKI, obejmujące innowacyjne drukarki przeznaczone w szczególności na rynek druku kolorowego.

Goście odwiedzający stoisko OKI Europe będą mogli zobaczyć w praktyce, jakie możliwości niesie ze sobą połączenie technologii LED z pionierską, wielokrotnie nagradzaną technologią białego tonera OKI zastoso-

waną w produktach z białym tonerem oraz w 5-tonerowych urządzeniach OKI (CMYK+1). Ponadto OKI zaprezentuje drukarkę wyposażoną w tonery neonowe oraz znaną gamę drukarek wielkoformatowych ColorPainter: ploter ColorPainter E-64s, który otwiera możliwości druku wielkoformatowego dla szerszej grupy odbiorców, oraz wyróżniony model ColorPainter M-64s do wykorzystania na potrzeby aplikacji na wewnątrz i na zewnątrz.

Oba modele zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości i prędkości drukowania w bardzo konkurencyjnej cenie. Dzięki zastosowanym technologiom osiągają one poziomy wydajności, które w tradycyjny sposób dostępne są wyłącznie pod warunkiem nabycia kosztownego sprzętu produkcyjnego. Stwarzają również dodatkowy potencjał zarówno pod względem twórczym, jak i komercyjnym dla firm, które wcześniej nie miały dostępu do takich urządzeń.

Teraz taniej i łatwiej można drukować skomplikowane i interesujące wzory prawie na każdym rodzaju materiału w nieograniczonym zakresie formatów. Firmy są w stanie osiągnąć pożądane efekty wydruków, jednocześnie zapewniając sobie pozytywny wpływ na poziom ich zysków, niezależnie od tego, czy drukują wizytówki, tablice informacyjno-reklamowe, billboardy do zastosowań zewnętrznych, czy robią nadruki na odzieży.

Z ogromną przyjemnością wracamy na targi FESPA w charakterze ich Złotego Partnera. W tym roku stoisko OKI Europe OŻYJE KOLORAMI (#ALIVE WITH COLOUR), a także stanie się źródłem inspiracji dla wszystkich firm z branży drukarskiej, jeśli chodzi o nowe możliwości zwiększenia przychodów. W szczególności cieszy nas możliwość zaprezentowania nowych, innowacyjnych rozwiązań uzupełniających naszą ofertę profesjonalnych drukarek oraz zaawansowanej pod względem możliwości technicznych serii Pro9000 z systemem do druku na kopertach – powiedziała Pamela Ghosal, general manager, Marketing Communications, OKI Europe Ltd.

Opracowano na podstawie materiałów firmy OKI Europe

 

cript>