Unikatowe rozwiązania w sprzedaży internetowej
27 kwi 2018 10:00

IdeaSystems to polska firma, która od 2009 roku tworzy i dostarcza dedykowane systemy informatyczne klasy MIS/ERP oraz e-commerce dla branż poligraficznej i marketingowej. Rozwiązania IdeaSystems stanowią optymalne połączenie oczekiwań klientów z możliwościami technologicznymi.

Analizując trendy na rynkach światowych i krajowych i dostrzegając rosnące znaczenie personalizacji produktów oraz ich wizualizacji online, firma proponuje unikatowe rozwiązania UpMe, które usprawnią sprzedaż internetową zarówno B2C, jak i B2B.

Umożliwiają one drukarniom i producentom dekoracji wzbogacenie oferty o indywidualnie zaprojektowane artykuły dekoracyjne czy personalizowane tekstylia, zapewniając także wizualizację produktów w 3D w sklepie internetowym oraz ich prezentację w rzeczywistych pomieszczeniach z wykorzystaniem tzw. rozszerzonej rzeczywistości. 

UpMe web-to-decor to system do sprzedaży artykułów dekoracyjnych takich jak fototapety, naklejki, obrazy, plakaty, zasłony, lampy, płytki ceramiczne, drewno, foto-szkło, dywany, meble i wiele innych. 

Produkt ten jest przeznaczony dla drukarń wielkoformatowych oraz producentów  dekoracji i wyposażenia wnętrz.

Kluczowe funkcjonalności systemu, dające niespotykaną swobodę klientowi to:

Kreator graficzny online umożliwiający kadrowanie, obracanie, zmianę położenia, tworzenie efektów graficznych (sepia, cold, vintage, clarity, sunrise, love itp.). Różnorodność kompozycji uwzględniająca tworzenie wieloczęściowych dyptyków, tryptyków, puzzli oraz własne kompozycje klienta. Integracja z bankami zdjęć: Fotolia, Shutterstock, Depositphoto. Wizualizacja produktu w 3D oraz rozszerzonej rzeczywistości dzięki UpMe 3D Suite. Wizualizacja produktu w pomieszczeniach: automatycznie generowane wielowarstwowe wizualizacje uwzględniające rzeczywiste rozmiary pomieszczeń, światło, cienie, perspektywę.

Edytor graficzny i wizualizacje produktów 3D wykonano w technologii HTML5.

UpMe web-to-fabric to z kolei system do internetowej sprzedaży personalizowanych tekstyliów takich jak: materiał z roli, odzież, zasłony, pościel, obrusy, poduszki, dywany, buty, fotorolety czy meble tapicerowane. Mogą z niego korzystać zarówno drukarnie wielkoformatowe i drukujące na tekstyliach, jak i producenci oraz projektanci odzieży, producenci wyposażenia wnętrz i dekoracji, a także producenci tkanin. Dzięki integracji z bazą PatternDesign do dyspozycji klienta zostaje oddana baza zawierająca 12 mln wzorów. Pozwala to na tworzenie niepowtarzalnych kompozycji. 

Zintegrowany kreator wzorów  online pozwala na zmianę kolorów i wielkości wzoru, sposobu odbicia oraz orientacji w pionie lub poziomie.

Automatyczne przygotowanie plików do produkcji, zarówno w web-to-decor, jak i web-to-fabric, zapewnia oprogramowanie UpMe Graphics Suite, a przeniesienie produktów do rozszerzonej rzeczywistości narzędzia UpMe 3D Suite.

UpMe 3D Suite pozwala na wizualizację produktów w 3D w sklepie internetowym. System uwzględnia: personalizację materiałów, tekstur i kolorów w 3D; konfigurator produktów w 3D; obsługę światła i kamer oraz animacje.

Możliwe jest też udostępnianie wizualizacji w mediach społecznościowych.

System został zaprojektowany w najnowszej technologii HTML 5 i może działać w dowolnej przeglądarce internetowej, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania na komputerze klienta.

UpMe Rozszerzona Rzeczywistość pozwala na prezentację produktów w rzeczywistych pomieszczeniach za pośrednictwem urządzeń mobilnych – telefonów czy tabletów. Umożliwia personalizację, konfigurację i obracanie produktów w rozszerzonej rzeczywistości z uwzględnieniem rzeczywistych wymiarów produktów. Wizualizację można też udostępniać za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Rozwiązanie jest kompatybilne z systemami iOS i Android.

Unikatowe i przełomowe rozwiązania UpMe, pozwalające na personalizację produktów i tkanin przez klientów – nie tylko przekładają się na wzrost sprzedaży, ale również pozwalają na dużo głębsze utożsamianie się klienta z produktem.

Opracowano na podstawie materiałów firmy IdeaSystems

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>