Uszlachetnianie może Cię wyróżnić 
30 sty 2018 09:58

Po raz kolejny firma Duplo Polska będzie prezentować swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. 

Na 60-metrowym stoisku (numer T25 w hali F) Duplo Polska zaprezentuje szereg rozwiązań, które nie tylko usprawniają procesy introligatorskie, ale także pozwalają dzięki temu wyprzedzić konkurencję; również takie, które umożliwiają w prosty, a przy tym efektowny sposób tworzenie aplikacji wyróżniających produkt poligraficzny. Do takich należy system Duplo DuSense DDC-810 – nowe rozwiązanie w ofercie tego japońskiego producenta – do lakierowania UV 3D, które już cieszy się ogromnym zainteresowaniem środowiska poligraficznego w naszym kraju, a za granicą – jak podaje producent – jest bardzo pozytywnie oceniane przez coraz liczniejsze grono jego użytkowników. Poza tym Duplo Polska prezentować będzie „na żywo” wiele innych maszyn do wykańczania (m.in. bigowania i falcowania), a także wielozadaniowe urządzenia z serii Docucutter. 

Duplo DuSense DDC–810 i lakierowanie wybiórcze UV 3D staje się proste

Prostota działania urządzenia Duplo DuSense DDC-810 wraz ze spektakularnymi efektami, jakie ono oferuje w zakresie lakierowania UV w trybie 3D, a także wysoka precyzja i wydajność – to największe zalety tego urządzenia. Jest to najnowsze rozwiązanie Duplo cieszące się ogromnym zainteresowaniem nie tylko zakładów poligraficznych, ale również agencji reklamowych – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Również w Polsce (śladem wielu użytkowników w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, we Włoszech, Francji, w Izraelu i Niemczech, jakich ma już to urządzenie) wzbudza ono ogromne zainteresowanie. Stąd premierowa prezentacja jego możliwości na targach RemaDays Warsaw 2018, która będzie doskonałą okazją, by przyjrzeć się mu bliżej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – jesteśmy do dyspozycji Państwa przez wszystkie dni targowe. Nasi goście będą mogli zobaczyć produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku, które będziemy „wytwarzać” na naszym stoisku przy użyciu m.in. systemu DuSense DDC – 810.

Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości – 600 dpi. Co więcej, na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru (która jest płynnie regulowana i mieści się w zakresie od 20 do 80 mikrometrów), a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami, jak również daje możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych, odpowiadających rozmiarowi 6-punktowego fontu. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi tu 150 mm. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały. Widzimy, że klienci poszukują tego typu rozwiązań – kontynuuje Gabriela Swat. – Obecnie produkt musi wyróżniać się na rynku – tego oczekują zleceniodawcy z branż poligraficznej i reklamowej. Oferowane przez nas urządzenie jest odpowiedzią na te oczekiwania i pozwala wdrożyć je w prosty, a jednocześnie profesjonalny sposób.

Wiele zadań w jednym urządzeniu

Dla wszystkich, którzy z racji wielkości swoich firm – braku miejsca, poszukiwania urządzeń kompaktowych – potrzebują urządzeń wielozadaniowych, firma Duplo Polska również ma ciekawą propozycję, którą zademonstruje podczas targów RemaDays Warsaw. W pracy „na żywo” będzie prezentować swoje sztandarowe produkty – urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro. Pierwsze z nich to kompaktowa, wielozadaniowa maszyna, umożliwiająca realizację trzech procesów introligatorskich – cięcia, bigowania i perforacji – w jednym przebiegu. Z kolei model Docucutter 646iPro jest dedykowany krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom, stanowiąc odpowiedź na rosnące potrzeby rynku druku cyfrowego. Oba rozwiązania już od długiego czasu cieszą się dużą popularnością na całym świecie, także w Polsce – podkreśla Gabriela Swat. – Jedna z ich głównych zalet – kompaktowość – doceniana jest przez wielu drukarzy, niemogących sobie pozwolić na kilka urządzeń, które spełniałyby te same funkcje, co nasze Docucuttery. Jednocześnie mogą one znacząco wpływać na redukcję czasu przy produkcji zleceń – dzięki jednemu urządzeniu, które wykonuje wiele zadań, użytkownik osiąga znaczące przyspieszenia w tym zakresie.

Na finiszu – z Duplo prościej

W pracy „na żywo” goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu, m.in. bigówko-falcerkę Touchline CF-375 – zintegrowany system bigujący (bez pękania toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarkę: Rigo Lamibind 2000 EVA – z opcją do oprawy twardej; bigówkę DC-446 oraz falcerkę DF-1200, przeznaczoną do obsługi wydruków cyfrowych. Będzie można również zobaczyć i przetestować jeden z najnowszych w ofercie Duplo systemów broszurujących.

Jesteśmy przekonani, że nasza tegoroczna, bogata prezentacja może stać się inspiracją dla wielu firm. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Targi RemaDays Warsaw 2018 będą okazją do rozmowy na temat urządzeń oraz aplikacji, jakie można wykonywać z ich udziałem, a także perspektywy biznesowej, jaką mogą one otworzyć przed użytkownikami – podsumowuje Gabriela Swat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów RemaDays – 7-9 lutego hala F / stoisko T25

error: Kopiowanie zabronione!
cript>