W stronę najwyższej jakości
27 kwi 2018 10:00

Od początku działalności Jetpol.pl stawia na rozwiązania najwyższej jakości oferując klientom bezpieczeństwo, stabilność produkcji oraz wysoką jakość swoich sprzętów i mediów, co ma przełożenie na zadowolenie odbiorców końcowych. 

Oferta firmy Jetpol.pl zawiera kompleksowy wachlarz rozwiązań dla druku obejmujący m.in. maszyny, media, a także usługi wsparcia szkoleniowego i serwisowego dla branż reklamowej, przemysłowej i sublimacyjnej (tekstylnej). Jetpol.pl współpracuje z renomowanymi producentami takimi jak m.in. OKI, JHF, Agfa czy HG Kippax & Sons.

Rok 2018 to dla Jetpol.pl szczególny okres rozwoju, zacieśnienia współpracy z obecnymi dostawcami, a także w ślad za oczekiwaniami rynku – poszerzenia portfolio o produkty czołowego producenta drukarek wielkoformatowych JHF i atramenty ekosolwentowe AGFA Arigi.

Sublimacja

W tym roku, wraz firmą OKI Europe, firma Jetpol.pl wdrożyła przemysłowe rozwiązania do sublimacji, oparte na drukarkach Color Painter. Jako jedna z nielicznych firma Jetpol.pl wprowadziła drukarkę OKI H3-104s o szerokości zadruku 2,6 m oraz prędkości drukowania do 100 m2/h. Kolejnymi drukarkami dostępnymi w ofercie są plotery sublimacyjne o szerokości 1,62 m i prędkości zadruku odpowiednio do 66,4 m2/h (M64s) oraz do 22,9 m2/h (E64s). Klienci mają możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem na urządzeniu demonstracyjnym w swojej siedzibie lub w showroomie firmy Jetpol.pl. W ofercie firmy znajdują się również atramenty sublimacyjne do większości ploterów drukujących na rynku. Dzięki zastosowaniu atramentów fluorescencyjnych klienci zyskują istotną przewagę w ilości dostępnych aplikacji. Ponadto wraz z wypracowaniem technologii sublimacyjnej firma Jetpol.pl wprowadziła kalandry sublimacyjne, które stanowią uzupełnienie oferty. To krok w stronę klientów poszukujących kompleksowych rozwiązań w zakresie sublimacji. 

Druk wielkoformatowy w technologii UV/UV LED

W zakresie druku wielkoformatowego w technologii UV/UV LED Jetpol.pl zacieśnia współpracę z firmą JHF, która nieustannie pozostaje liderem na chińskim rynku drukarek od wielu lat. Wytrzymałość, precyzja wykonania, stabilność produkcji i wysoka jakość produktów to cechy, które pozwalają producentowi JHF utrzymać rolę lidera na rynku ploterów wielkoformatowych.

Dzięki współpracy z JHF oferta handlowa Jetpol.pl poszerzyła się o drukarki: hybrydowe, rolowe oraz stołowe (flatbed). Modele flagowe JHF to rolowe drukarki R3300 (3,2 m szer.) i R6000 (5 m szer.) drukujące do 130 m2/h oraz drukarki hybrydowe M3300, M3360 i M3370 drukujące głowicami Konica Minolta 1024i oraz Kyocera drukujące do 120 m2/h. Zastosowanie różnych konfiguracji sprzętowych powoduje, iż drukarki JHF są dostępne dla szerokiego grona klientów, również tych, którzy dopiero planują pierwszą inwestycję w przemysłową drukarkę UV.

Ekosolvent

Rok 2018 to dla Jetpol.pl w zakresie ekosolwentu kontynuacja sprawdzonej linii produktowej OKI ColorPainter. Kluczowymi cechami tych drukarek są atramenty o zwiększonej pigmentacji (High Density) oraz wytrzymała konstrukcja. Flagowym modelem pozostaje przemysłowy ploter M64s, który bezsprzecznie jest najszybszym modelem w swojej klasie (66,5 m2/h). Jednocześnie jakość oraz produktywność M64s zostały potwierdzone medalem przyznanym przez agencję BLI. Polscy klienci docenili również drukarkę M64s w wersji LCIS z butelkowym systemem podawania atramentów, który pozwala zwiększyć oszczędność na atramentach.

Atramenty

W tym roku firma Jetpol.pl podjęła również współpracę z firmą AGFA Graphics w zakresie atramentów ekosolwentowych o nazwie Arigi. Są to obecnie najlepsze atramenty dostępne na rynku, których jakość jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem w produkcji atramentów oraz zadowoleniem klientów. Ci, którzy pamiętają atramenty AGFA Aldura, z pewnością docenią nową jakość na rynku oferowaną w przystępnej cenie.

Portfolio firmy Jetpol.pl jest nieustannie aktualizowane pod kątem zapotrzebowania naszych klientów. Bezpieczny, sprawdzony i wysokiej jakości produkt w połączeniu 

z naszym doświadczeniem i wiedzą gwarantuje klientowi rozwój oraz stabilność jego produkcji, co ma przełożenie na odbiorców końcowych jego wydruków – podkreślają właściciele firmy Jetpol.pl. – Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski. Nasi konsultanci działają z Warszawy, ze Szczecina, z Wrocławia oraz Opola. Showroom ze sprzętem demonstracyjnym znajduje się w okolicach Warszawy. Zapraszamy do współpracy.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Jetpol.pl

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>