Wielki format i druk produkcyjny 
3 lut 2017 13:57

 

Na stoisku firmy będzie można zapoznać się z systemami do produkcji wielkoformatowej oraz systemem produkcyjnym do kolorowego druku w formacie SRA3+. Do dyspozycji gości będą również specjaliści DKS, prezentując nowoczesne rozwiązania znajdujące się w ofercie firmy dla drukarń cyfrowych, offsetowych, a także firm reklamowych.

10Wielkoformatowa część prezentacji firmy DKS na targach RemaDays 2017 będzie m.in. obejmować urządzenie KIP 860. To maszyna przeznaczona do wysokowydajnego druku plakatów w formacie maksymalnym A0. Goście odwiedzający stoisko DKS będą mogli również zapoznać się z 12-kolorowym ploterem atramentowym – Canon PRO 2000. Służy on do druku graficznego i jest dedykowany – jak zapewnia dostawca – najbardziej wymagającym klientom. Kolejną propozycją DKS będzie wielkoformatowy skaner firmy Contex, umożliwiający skanowanie do pliku oraz kolorowe kopiowanie. 


W mniejszym formacie (do 330x487 mm) firma zaprezentuje flagowy produkt firmy Konica Minolta dla druku produkcyjnego – model PRESS C1085. Będzie on sterowany zaawansowanym kontrolerem druku EFI Fiery IC 308. Warto wspomnieć przy tej okazji, że DKS od 2016 roku – jako jedyna firma w Polsce – posiada status EFI Fiery Platinum Partner. Targi RemaDays będą więc doskonałą okazją również do tego, by zapoznać się z możliwościami kontrolerów druku Fiery z prawie wszystkimi zaawansowanymi ich opcjami takimi jak Fiery Graphic Art Package, Fiery Productivity Pack oraz Fiery Impose. Szczegółowy program prezentacji i warsztatów zostanie podany na stronie firmy DKS. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko – mówi Andrzej Ćwikliński, dyrektor sprzedaży systemów produkcyjnych w firmie DKS. – Będzie tu można zobaczyć i przetestować maszyny, ale również porozmawiać o rozwiązaniach ułatwiających pracę, poprawiających wydajność, podnoszących jakość produkcji i wpływających pozytywnie na jej aspekt ekonomiczny. Oferta DKS jest bardzo bogata, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Opracowano na podstawie materiałów firmy DKS