Wielki format UV i rozwiązania dla sublimacji
29 sty 2019 08:53

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sektora druku UV i sublimacyjnego, Jetpol.pl zacieśnia współpracę z renomowanym producentem drukarek wielkoformatowych JHF, a także we współpracy z firmą OKI wprowadza do swojego portfolio rozwiązania sublimacyjne. 

Niezawodne drukarki JHF w wielkim formacie

Jetpol.pl rozwija współpracę z firmą Beijing JHF Technology CO Ltd i w tym roku mocno promuje tę markę na polskim rynku. Firma JHF dostarcza swoje rozwiązania w dziedzinie druku wielkoformatowego od ponad 20 lat. Doświadczenie firmy jest podparte ponad 15 000 instalacji na całym świecie. Jednocześnie posiada ona 80 proc. udziału w segmencie przemysłowych drukarek wielkoformatowych na rynku chińskim. Fabryka firmy JHF jest zlokalizowana w Pekinie na powierzchni 5,6 hektara. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii urządzenia tej marki są najwyższej jakości oraz charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Drukarki wielkoformatowe JHF zostały zaprojektowane do ciągłej pracy przez niemal 24 godziny, 7 dni w tygodniu przy zachowaniu oczekiwanej jakości wydruków. Jednocześnie konstrukcja maszyn pozwala na zachowanie stabilności podczas ciągłego drukowania. Proces utrwalania atramentu odbywa się za pomocą lamp UV LED. Dzięki temu drukarki są przyjazne dla środowiska. Atramenty, które zapewnia Jetpol.pl, są pozbawione VOC, a przez to niewątpliwie pozwalają wyróżnić się wydrukom klientów firmy na tle wydruków otrzymywanych na konkurencyjnych urządzeniach. Pierwsze instalacje maszyn w Polsce dokonane przez Jetpol.pl już miały miejsce w 2018 i na początku 2019 roku. 

Reprezentowanie firmy JHF jest dla nas wyróżnieniem. Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączył kolejny producent, którego maszyny są cenione na całym świecie. Jednocześnie oferując naszym klientom maszyny JHF mamy pewność, że sprzedawane produkty spełnią ich oczekiwania i będą sprawdzały się przez lata – mówią właściciele firmy Jetpol.pl.

Platforma drukująca M3300 została oparta na głowicach drukujących Konica Minolta 1024i, które pozwalają uzyskać wysokiej jakości obrazy na większości materiałów dostępnych na rynku.

Drukarka produkuje doskonałe wydruki zarówno na płaskich, jak i sztywnych podłożach o szerokości 3,2 m oraz grubości do 120 mm. Wyposażona jest m.in. w automatyczny system wykrywania grubości materiału i precyzyjny układ negatywnego ciśnienia zapewniający kontrolę stanu atramentu. Lampy UV LED w połączeniu z ekologicznym atramentem pozwalają uzyskać najwyższej jakości obrazy.

Precyzyjne urządzenia OKI dla sublimacji

Rok 2019 to kolejny rok współpracy z firmą OKI, która zaowocowała wdrożeniem drukarek opartych na technice druku sublimacyjnego. Drukarki sublimacyjne są przeznaczone do druku na papierze. Następnie otrzymany wydruk jest transferowany na materiał, np. dzianinę. Klienci, którzy planują poszerzenie swojego parku maszynowego o drukarki sublimacyjne, muszą dodatkowo uwzględnić zakup kalandra lub prasy termotransferowej do transferowania wydruków na materiał. Jetpol.pl posiada w swojej ofercie gamę takich urządzeń, które stanowią doskonałe uzupełnienie drukarek sublimacyjnych OKI. 

Jetpol.pl oferuje również pełną gamę atramentów, które pozwalają uzyskać wysycone kolory na aplikowanych podłożach. 

Na zdjęciu u góry zaprezentowane jest największe urządzenie OKI – drukarka OKI Color Painter H-3 o maksymalnej szerokości zadruku do 2,63 m. Zastosowanie szerokości 2,63 m pozwala na zwiększenie ilości dostępnych aplikacji. Szczególnie polecana drukarniom zajmującym się wydrukiem reklam na sublimacji.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Jetpol.pl

***

Rok 2019 jest szczególnym rokiem dla Jetpol.pl, ponieważ spółka świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji przez cały rok, dla wszystkich klientów Jetpol.pl dokonujących zakupu maszyn wielkoformatowych JHF i sublimacyjnych OKI, firma przewidziała dodatkowe 3 proc. rabatu od ustalonej ceny na hasło „URODZINY”. Firma chce w ten sposób podziękować stałym klientom za zaufanie, a także zachęcić przyszłych klientów do współpracy i odświeżenia swojego parku maszynowego.

error: Kopiowanie zabronione!