Zünd Experience Days – forum wymiany doświadczeń
18 paź 2017 12:06

Firma Integart – oficjalny dystrybutor stołów marki Zünd w Polsce – w dniach 19-21 września br. zorganizowała wyjazd do siedziby firmy Zünd dla klientów z naszego kraju. Okazją było odbywające się po raz pierwszy Forum ZÜND EXPERIENCE DAYS, którego motto brzmiało „Doświadcz przyszłości”. W wyjeździe uczestniczyli obecni użytkownicy stołów tnących oraz klienci zainteresowani nabyciem technologii Zünd. W sumie Integart zabrał na Forum Zünd Experience 15 swoich klientów. 

Cała impreza skupiła kilkuset gości z 36 krajów.

Marka Zünd to niekwestionowany lider w dziedzinie cyfrowego cięcia. Rozwijana przez lata technologia jest obecnie najbardziej zaawansowaną na świecie i umożliwia precyzyjną obróbkę wszelkiego rodzaju materiałów. Łatwiej powiedzieć, czego stoły Zünd nie wytną (np. szkło) niż wyliczać szeroki wachlarz mediów, które są w stanie obrobić.

Tnąco-frezująco-bigujące stoły marki Zünd są dostępne w 21 rozmiarach, co pozwala firmom wybierać rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Modułowa budowa systemów tnących Zünd pozwala na perspektywiczny rozwój korzystających z nich przedsiębiorstw.

Uczestnicy Forum zyskali niepowtarzalną możliwość poznania strategii firmy Zünd, uzyskania odpowiedzi na wiele pytań oraz rozwinięcia swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. 

Potrzeba twórczych zastosowań, wysoce wszechstronnych metod przetwarzania i wydajnych przepływów pracy dla produkcji krótkoterminowej i niestandardowej stale rośnie. Jednocześnie firmy oferujące usługi druku, firmy reklamowe czy produkcyjne szukają sposobów na rozszerzenie i zróżnicowanie istniejących modeli biznesowych oraz dotarcie na nowe rynki. Ideą Zünd Experience Days 2017 było pokazanie całego spektrum zainteresowań, prezentując wieloaspektowy program skierowany w stronę druku cyfrowego.

Grupa klientów z Polski miała okazję zwiedzić fabrykę Zünd oraz przetestować m.in. najnowsze rozwiązania stołów Zünd – na Demo w Altstatten. Przy okazji technologicznej „wycieczki” klienci mogli zobaczyć w akcji stoły tnące z ramieniem robotycznym, moduł do cięcia tkanin – laser LM 100W (szczegółowo opisywany we wrześniowej Poligrafice), a także: w pełni zautomatyzowaną obsługę materiałów; ultraszybkie przechwytywanie znacznikiem „register-mark”; automatyczną zmianę ostrzy; wybieranie i sortowanie materiałów za pomocą robota; zarządzanie zadaniami. 

Prowadzone rozmowy i prezentacje dotyczyły gorących tematów takich jak integracja cyfrowego cięcia w istniejących procesach produkcyjnych, rozwiązania umożliwiające digitalizację w projektach POP, a także najlepsze podejście do cyfrowego drukowania i wykańczania tkanin. 

Międzynarodowa publiczność mogła zapoznać się z różnorodnymi ofertami narzędziowymi firmy Zünd, a także z najnowszymi aktualizacjami oprogramowania Zünd Cut Center ZCC 3.0 i Zünd Design Center ZDC 3.2 oraz rozwiązaniami dotyczącymi przepływu pracy.

W rozległych salonach Demo podczas pokazów na żywo Zünd zaprezentował najnowsze uzupełnienia szeroko zakrojonej technologii modułowej – wszystko to ma na celu dostarczenie użytkownikom Zünd niezbędnych narzędzi do radzenia sobie z innowacyjnymi aplikacjami i oferowania klientom dodatkowych korzyści. 

Oliver Zünd, dyrektor generalny Zünd Systemtechnik AG: Zünd Experience Days 2017 był wyjątkową okazją, aby pokazać naszym Gościom z całego świata, którzy są użytkownikami Zünd i doświadczają go – różnorodne aspekty cyfrowego cięcia Zünd. Centralnym wydarzeniem było wiele nieocenionych osobistych kontaktów z naszymi klientami. To doskonały sposób na poznanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów – jedyny sposób, w jaki możemy z pewnością dalej oferować rozwiązania, które w pełni zaspokoją potrzeby naszych klientów.

Jednym z założeń strategii firmy Zünd jest bycie blisko swoich klientów, osobiste poznanie i utrzymanie relacji z każdym z nich. Oferowana technologia jest idealną płaszczyzną dla budowania wieloletnich relacji biznesowych i partnerskich. Wszystkie urządzenia Zünd rosną, rozbudowują się wraz z ich właścicielami. Szwajcarska firma jest bardzo wiarygodnym producentem jednego z najlepszych rozwiązań cyfrowego cięcia na rynku.

Potwierdza to fakt udziału w Forum gości z Brazylii, Indii, Chin i wielu innych krajów. Łącznie fabrykę w Szwajcarii w ciągu trzech dni odwiedziło 340 osób i było to największe, zakończone sukcesem, wydarzenie organizowane w tym roku przez firmę Zünd.

Artykuł sponsorowany

www.integart.com.pl

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>